Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Ocean sunglasses

Ocean sunglasses Lowers

Ocean sunglasses Lowers

Ocean sunglasses Lowers

  • Ocean sunglasses Lowers
  • Ocean sunglasses Lowers
  • Ocean sunglasses Lowers
  • Ocean sunglasses Lowers

Ocean Sunglasses Lowers

Opis produktu Ocean sunglasses Lowers

Nowoczesna klasyka. Obniża przypadkowi okulary są zaprojektowane tak, aby odnieść sukces. Poczuj przepływu z tymi spolaryzowanego Ocean. Są one wykonane tak, można wziąć swoje życie łatwe i ze stylem.

Obniża przypadkowi okulary zostały stworzone dzięki czemu można cieszyć się życiem za swoje soczewki polaryzacyjne. Obniża przypadkowi okulary są lekkie i wytrzymałe, idealne do przenoszenia je zawsze przy sobie. Dostępne z ramki i soczewki w różnych kolorach, dzięki czemu można je połączyć. Na co czekasz? Wybierz obniża przypadkowi okulary teraz! Soczewki polaryzacyjne chronią oczy wielu kombinacji ramek i soczewki co dzień okulary wykonane octanem materiał lekki.

Dane techniczne:

REGULACJA:

Ochrony zgodnie z EN 1836 CE i USA ANSI Z80.3

OBIEKTYW:

W / 6c Cat.3 Smoke

UV100% Ochrona / CE z systemem ATOM

Spolaryzowana systemu ATOM

HYDROFOBOWY Powłoka wodoodporna ochrona Anti wpływ

RAMA:

Octan materiał lekki

MATERIAŁ:

Octan materiał lekki


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Ocean sunglasses Lowers lub innych produktach marki Ocean sunglasses w kategorii Ochrona w xtremeinn, masz szczęście, ponieważ mamy dużo ofert w postaci różnych produktów, byś mógł uprawiać swój ulubiony sport sporty ekstremalne z najlepszym sprzętem. Nie zapomnij również sprawdzić naszej kolekcji Gogle, możesz wybrać produkty sporty ekstremalne od Ocean sunglasses, jednej z największych marek w branży.

Cechy Ocean sunglasses Lowers

Rodzaj soczewki
Rodzaj produktu
Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Świetny produkt

-

Świetna jakość za tę cenę, całkowicie tego warta.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij