Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Ocean sunglasses

Ocean sunglasses Mavericks

Ocean sunglasses Mavericks

Ocean sunglasses Mavericks

  • Ocean sunglasses Mavericks
  • Ocean sunglasses Mavericks
  • Ocean sunglasses Mavericks
  • Ocean sunglasses Mavericks

Ocean Sunglasses Mavericks

Opis produktu Ocean sunglasses Mavericks

Mavericks przypadkowi okulary przez ocean Okulary zostały stworzone, aby chronić oczy przed słońcem z spolaryzowane soczewki, a także z najlepszych materiałów i chłodnym stylu. Utworzono z oryginalnego wzornictwa, lecz skondensowany z wysokiej jakości soczewki polaryzacyjne, okulary te na co dzień będzie mieć oczy przed promieniowaniem UV rays.Polarized bezpieczne soczewki chronią oczy wielu kombinacji ramki i soczewki wykonane z materiału Acetate lekki.

Dzięki innowacyjnej konstrukcji, który pasuje do każdego kształtu nosa i twarzy, Mavericks przypadkowi okulary zostały stworzone zgodnie z nowymi trendami w modzie, a na co dzień okulary stylów. Octan rama zapewnia lekkość i odporność i oferuje niespotykany dotąd komfort dzięki klocków nosa. Dostępne z ramki i soczewki w różnych kolorach, dzięki czemu można je połączyć!

Dane techniczne:

REGULACJA:

Ochrony zgodnie z EN 1836 CE i USA ANSI Z80.3

OBIEKTYW:

W / 6c Cat.3 Smoke

UV100% Ochrona / CE z systemem ATOM

Spolaryzowana systemu ATOM

HYDROFOBOWY Powłoka wodoodporna ochrona Anti wpływ

RAMA:

Octan materiał lekki

MATERIAŁ:

Octan materiał lekki


Kupuj swoje ulubione Ochrona modele i ciesz się sporty ekstremalne. Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu Ocean sunglasses Mavericks. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu Ocean sunglasses Mavericks, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w sporty ekstremalne telefonicznie lub email.

Cechy Ocean sunglasses Mavericks

Rodzaj soczewki
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij