Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Ocean sunglasses

Ocean sunglasses Santa Monica

Ocean sunglasses Santa Monica

Ocean sunglasses Santa Monica

  • Ocean sunglasses Santa Monica
  • Ocean sunglasses Santa Monica
  • Ocean sunglasses Santa Monica
  • Ocean sunglasses Santa Monica

Ocean Sunglasses Santa Monica

Opis produktu Ocean sunglasses Santa Monica

Ich innowacyjna konstrukcja pasuje do każdego kształtu nosa i twarzy. Santa Monica przypadkowi okulary zostały stworzone zgodnie z nowymi trendami w modzie, a na co dzień okulary stylów. Są idealne do noszenia z każdym stylowym stroju. Ich lekkość i wytrzymałość, wraz z spolaryzowane soczewki, aby te przypadkowe okulary najlepszym sojusznikiem w jakiejkolwiek sytuacji. Dostępne z ramki i soczewki w różnych kolorach, dzięki czemu można je połączyć. Wybierz swoje! Soczewki polaryzacyjne chronią oczy wielu kombinacji ramek i soczewki co dzień okulary wykonane octanem materiał lekki.

Z Santa Monica zwykłych okularach wont pozostawić nikogo obojętnym. Ich spolaryzowane soczewki będą effciently chroni przed Sunbeam. Ich ultraligh i aktualnych konstrukcji sprawia, że ​​najlepszym wyborem dla tych, którzy nie chcą być zauważone.

Dane techniczne:

REGULACJA:

Ochrony zgodnie z EN 1836 CE i USA ANSI Z80.3

OBIEKTYW:

Ochrony zgodnie z EN 1836 CE i USA ANSI Z80.3. W / 6c kat.3 SmokeUV100% spolaryzowanym układzie atomu.

RAMA:

Octan materiał lekki.

MATERIAŁ:

Octan materiał lekki


W xtremeinn, pokazujemy całą charakterystykę Ocean sunglasses Santa Monica. W sporty ekstremalne sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Ocean sunglasses Santa Monica. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Ocean sunglasses Santa Monica i korzystaj z naszych ofert sporty ekstremalne sprzętu.

Cechy Ocean sunglasses Santa Monica

Rodzaj soczewki
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij