Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Ocean sunglasses

Ocean sunglasses Washinton

Ocean sunglasses Washinton

Ocean sunglasses Washinton

  • Ocean sunglasses Washinton
  • Ocean sunglasses Washinton
  • Ocean sunglasses Washinton
  • Ocean sunglasses Washinton

Ocean Sunglasses Washinton

Opis produktu Ocean sunglasses Washinton

Namiętny projekt! To najlepszy opis dla tych zwykłych okularów. Washington są zaprojektowane tak, aby mieć idealne połączenie pomiędzy ochroną i lekkości. Są one oparte na poczuciu miastach takich jak Waszyngton czy Donosti. Te okulary dorywczo złamać żadnej formy. Atrakcyjne pół okrągły kształt tych zwykłych okularów pasuje idealne z twojej twarzy. Schłodzić i bezczelny, chcesz mieć te przypadkowe okulary w każdym możliwym kolorze. Miejskie i sportowy, są koniecznością w tym sezonie

Innowacyjna konstrukcja Ocean dla Washington zwykłych okularów pasuje do wszystkich kształtów nosa i twarzy. Te ramy przypadkowi Sunglasses 'zapewnia lekkość i odporność, dając Washington niej zwykli sunglasses duży wpływ ochronę próbny. Można z nich korzystać na plaży lub na basen dzięki swej hydrofobowej ochrony. Połącz Washington przypadkowi okulary oceanu, jak chcesz.

Dane techniczne:

REGULACJA:

Ochrony zgodnie z EN 1836 CE i USA ANSI Z80.3

OBIEKTYW:

w / 6c kat.3 SmokeUV100% spolaryzowanym systemie ATOM

RAMA:

Octan materiał lekki

PASEK:

Nie

MATERIAŁ:

poliwęglan lekki


W sklepie xtremeinn z sporty ekstremalne znajdziesz Ocean sunglasses Washinton w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do Ocean sunglasses Washinton, m.in. z kategorii Ochrona od swojego sklepu sporty ekstremalne online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów sporty ekstremalne na temat sprzętu, a także opinie o Ocean sunglasses Washinton.

Cechy Ocean sunglasses Washinton

Rodzaj soczewki
Rodzaj produktu
Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij