Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

O´neill wetsuits

O´neill wetsuits Epic 3/2 mm

O´neill wetsuits Epic 3/2 mm

  • O´neill wetsuits Epic 3/2 mm
  • O´neill wetsuits Epic 3/2 mm
  • O´neill wetsuits Epic 3/2 mm

O´neill Wetsuits Epic 3/2 mm

Opis produktu O´neill wetsuits Epic 3/2 mm

Epic Seria ma wiele tych samych cech jak naszych chorych Wetsuits HighEnd, w tym 100% Ultraflex neoprenu, zamknięcie szyi podwójnego uszczelnienia, LSD (lędźwiowego bez szwu projektowania) i ponownie inżynierii tajnych blackout zip. Czyste linie i ostre grafiki w stylu sprawiają, że Epic najlepsza wartość w branży.

Cechy:

3 / 2mm

Lędźwiowego Seamless Design (LSD)

Zaktualizowany zapięciem na rzep

Klejone w tajnej zamek contruction z powrotem na zamek błyskawiczny

100% neopren UltraFlex DS: Wysoka wydajność Super odcinek neoprenu trwałą zewnętrzną powłoką, odporną na rzep ciągnie i zaczepów. Stretch Współczynnik: 150%

Piaskowe i Blindsticted Seam Budowa: Szew blindstitch jest trafnie nazwany, ponieważ szwy idzie tylko częściowo wysunięty z neoprenu. Jeśli garnitur jest blindstitched, jest również klejone więc nie ma przecieku przez szwy. Klejone i ślepy szyte konstrukcja zapewnia wodoszczelną spoinę. Blindstitched garnitur jest także nagrany we wszystkich obszarach nadmiernego stresu. Ekskluzywny blindstitch O'Neill jest Flexloc Stitch, które jest silniejsze i bardziej elastyczne niż tradycyjne blindstitch i eliminuje odkrycie szwu. ONeills sprawdzony GBS klejone i blindstichted szew podwójne szwy częściowo przez powierzchnię i potrójne klejone stworzyć wodoszczelną spoinę. Jeśli dojdzie do pęknięcia nici, szew nie będzie przeciekać.

Podwójne SuperSeal szyi: a przyjemnie ciepły projekt dwuwarstwowy wyposażony w wewnętrzną wyściółkę 360˚ gładkiej skóry, szeroki adjustablility i bezpieczny zamek w dół. W pełni regulowany i wodoszczelne.

Krypto kolana padz: odporna na ścieranie, wysoka rozciągliwość panel z neoprenu z ergonomicznym kształtowaniu do wygodnego trwałości. Elastyczne i niepowtarzalny design wykorzystuje i rozszerzony pad kolana dla zwiększenia trwałości.

Zewnętrzna kieszeń klucz pętli: odporna na ścieranie, wysoka rozciągliwość panel z neoprenu z ergonomicznym kształtowaniu do wygodnego trwałości. Położony wzdłuż dolnej do kroku nogi. Wykonany z Fluid spoiny i UltraFlex DS neoprenu, ten klucz kieszeń dodał wytrzymałość, łatwy dostęp i całkowicie bezpieczne.

FluidFlex neoprenu: kategorię wysokiej elastycznej neoprenu z ultra miękką rękę i szalony przystępności. Stretch Współczynnik: 100%


Lubisz O´neill wetsuits Epic 3/2 mm? Zapoznaj się z kolekcją sporty ekstremalne i odkryj duży wybór produktów do Sporty wodne i akcesoriów, które mogą pomóc zrealizować twoje sportowe wyzwania i hobby. Znajdziesz tu tylko najlepsze produkty dla sporty ekstremalne. Nie musisz szukać dalej! Nasza kolekcja Sporty wodne jest dostępna w różnych kolorach i stylach.

Cechy O´neill wetsuits Epic 3/2 mm

Płeć
Wiek
Rodzaje rękawów
Rodzaj produktu
Grubość
Pozycja suwaka
Użycie

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Świetny

-

dobra wartość

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij