Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

O´neill wetsuits

O´neill wetsuits Psychofreak Zen SSW 5/4 mm

O´neill wetsuits Psychofreak Zen SSW 5/4 mm

  • O´neill wetsuits Psychofreak Zen SSW 5/4 mm
  • O´neill wetsuits Psychofreak Zen SSW 5/4 mm
  • O´neill wetsuits Psychofreak Zen SSW 5/4 mm

O´neill Wetsuits Psychofreak Zen SSW 5/4 mm

Opis produktu O´neill wetsuits Psychofreak Zen SSW 5/4 mm

Psychofreak łączy w sobie najlepsze cechy z Psycho 3 i Psychofreak przeszłości. Najlżejszy zapora kiedykolwiek wyprodukowano z O'Neilla TechnoButter 2 Air Izolacja i szybkiego suszenia TechnoButter neoprenu zrobić to bardzo innowacyjne, projekt techniczny najlepsze wyniki kombinezon dostępne.Cechy:


5 / 4mm

Nadgarstka i kostki osoczu uszczelki

Technobutter 2 neoprenu: Te same wspaniałe cechy TechnoButter z dodatkową korzyścią odporną wnętrza rzep. Dostępne dla wszystkich stylów TechnoButter które mają rzepy.

Pokój superseam spoiny: Pokój SuperSeam Weld to rewolucyjna konstrukcja, która wykorzystuje bezszwowa szew non przetarcia wysoki stopień uretanowe na bazie silikonu, stosowany w postaci ciekłej do obu stron spoiny klejonej potrójnego całkowicie blokując wodę, nie ograniczając elastyczność. Podwójne SuperSeam Weld jest 60% lżejszy od ostatniego płynu spoiny. Mocniejsze, lżejsze, szybsze.

Opatentowany ZEN wpis pocztowy z drainhole: Innowacyjny, opatentowany system wejścia ZEN pocztowy O'Neill jest najbardziej naśladować system wejścia / zamknięcie w świecie. Ten wolny pływających zewnątrz mini zip pozwala na zipperless czuć się i zatrzymuje wodę z wejściem na kombinezon. (US Patent # 5898934). Pullover uszczelkę wewnętrzną, która blokuje się wody do maksymalnej wydajności. Woda, która przenika Collar ZEN lub Super krótki zamek jest zablokowany przez barierę 2 i zmusił się otwór spustowy.

Podwójne SuperSeal szyi: a przyjemnie ciepły projekt dwuwarstwowy wyposażony w wewnętrzną wyściółkę 360˚ gładkiej skóry, szeroki adjustablility i bezpieczny zamek w dół. W pełni regulowany i wodoszczelne.

Nasi bezszwowe strefy wiosła: Ergonomiczna, bez szwu pod panelem rękawie, który pozwala na nieograniczony ruchu i eliminuje rashing. Elastyczne i niepowtarzalny design, który wykorzystuje minimalną umiejscowienie szwów dla wygody.

Krypto kolana padz: odporna na ścieranie, wysoka rozciągliwość panel z neoprenu z ergonomicznym kształtowaniu do wygodnego trwałości. Elastyczne i niepowtarzalny design wykorzystuje i rozszerzony pad kolana dla zwiększenia trwałości.

Super mankiety uszczelniające: Bonded niski profil uszczelnienie mankietu, który utrzymuje wodę. Ostatecznym uszczelnienie i trwałość. ONeills Super mankiet uszczelniający jest połączony stworzyć bardzo niski profil na zakończenie mankietu tworząc najlepszą szczelność kiedykolwiek.

Zewnętrzna kieszeń klucz pętli: odporna na ścieranie, wysoka rozciągliwość panel z neoprenu z ergonomicznym kształtowaniu do wygodnego trwałości. Położony wzdłuż dolnej do kroku nogi. Wykonany z Fluid spoiny i UltraFlex DS neoprenu, ten klucz kieszeń dodał wytrzymałość, łatwy dostęp i całkowicie bezpieczne.

Technobutter zapora 2 powietrza: Dostępny w (SL) Jedynka wyłożone & (DL) Pokój wyłożone. Identyczne elementy do TechnoButter z dodatkiem techniki powietrza. Technologia TechnoButter Air to złożona struktura 3D z neoprenu i uwięzionego powietrza. Pomyśl, podwójne szyby, więcej powietrza = więcej ciepła. TechnoButter Zapora wewnętrzna podszewka jest o 20% lżejszy i ma o 30% mniej wchłanianie wody otrzymanej w najcieplejszym, najlżejszy i najszybszy suszenia materiału dostępnego.


Szukasz O´neill wetsuits Psychofreak Zen SSW 5/4 mm? W xtremeinn znajdziesz wszystkie rodzaje produktów Kombinezony od najlepszych producentów. Na przykład O´neill wetsuits, wiodącą markę w branży i gwarantuje najwyższą jakość produkcji. Nie czekaj dłużej i wyposaż się w produkty pochodzące z naszego sklepu sporty ekstremalne.

Cechy O´neill wetsuits Psychofreak Zen SSW 5/4 mm

Płeć
Wiek
Rodzaje rękawów
Rodzaj produktu
Grubość
Pozycja suwaka
Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Doskonała obsługa.

-

Po przeczytaniu kilku kiepskich recenzji na temat tej witryny poczułem się zobowiązany do przedstawienia swoich doświadczeń. Doświadczyłem doskonałej obsługi, produkt (w tym przypadku kombinezon) został dostarczony dokładnie zgodnie z oczekiwaniami i na czas. Z przyjemnością informuję, że będę ponownie używać Xtremeinn i chętnie doradzę innym, aby zrobili to samo, biorąc pod uwagę moje doświadczenie.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij