Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

O´neill wetsuits

O´neill wetsuits Thermo x Crew L/S

O´neill wetsuits Thermo x Crew L/S

  • O´neill wetsuits Thermo x Crew L/S
  • O´neill wetsuits Thermo x Crew L/S
  • O´neill wetsuits Thermo x Crew L/S

O´neill Wetsuits Thermo x Crew L/S

Opis produktu O´neill wetsuits Thermo x Crew L/S

Thermo X i termiczne tkaniny warstwowe O'Neill zapewniają niesamowitą izolację z niskim suchych ładunków masowych oraz szybkich właściwości.Cechy:


13OZ Nylon

220g elastan

Powłoka DWR

Super niskie szyi załogi: ingerencja w skafander szyi

Maksymalna izolacja żył

UPF ochrona UV 50+

4 way stretch tkaniny

Złącze kąpielowych

Ochrona wysypka

Wodoodporne

Szybkie suche

Wydajność dopasowanie

Odporność na zapach


Flatloc szyte: Najpopularniejsze metody szyte budowy. Ścieg wykorzystuje 4 igły i 6 wątki, i działa przez zachodzące na siebie panele z neoprenu i zszycie ich razem. Jest to silny ściegu i jest bardzo wygodne, gdyż nie jest płaska, lecz nie jest on uszczelniony szew tak, że nie są przeznaczone do bardzo niskich temperaturach.


Nasi bezszwowe strefy wiosła: Ergonomiczna, bez szwu pod panelem rękawie, który pozwala na nieograniczony ruchu i eliminuje rashing. Elastyczne i niepowtarzalny design, który wykorzystuje minimalną umiejscowienie szwów dla wygody.


Sprawdź O´neill wetsuits Thermo x Crew L/S w magazynie, w najlepszej cenie. Możesz również zapoznać się z produktami Sporty wodne i wybierać nasze najlepsze oferty. Znajdź najnowsze promocje i odkrywaj wszystkie nasze wyprzedaże w Rash guards w niesamowitych cenach! Wszystko to, aby zapewnić Ci najlepszą ofertę za każdym razem w xtremeinn.

Cechy O´neill wetsuits Thermo x Crew L/S

Płeć
Wiek
Rodzaje rękawów
Rodzaj produktu
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij