Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

O´neill wetsuits

O´neill wetsuits Tropical Dive 3 mm

  • O´neill wetsuits Tropical Dive 3 mm
  • O´neill wetsuits Tropical Dive 3 mm

O´neill Wetsuits Tropical Dive 3 mm

Opis produktu O´neill wetsuits Tropical Dive 3 mm

Twoje kończyny są pierwszą rzeczą, aby odczuwać skutki zimna, gdy jesteś nurkowania. Pozostała Agile jest bardzo ważne podczas pracy mierniki, regulatory, lub kamery i skutecznie poruszać toczenia i pokłady łodzi załadowane sprzętu do nurkowania. O'Neill na nowo rynek akcesoriów poprzez znalezienie dla wszystkich środowisk nurkowych idealne połączenie elastyczności, trwałości i izolacji.

Cechy:

Lekkie Ochrona Reef

Wielki komfort i dopasowanie

Glideskin O'Rings Seal

Ergonomiczny Flex Sole

Heel Fin Tab

Kupon na projekt

Fluid Foam Przez 3MM


Odkryj wszystkie produkty Sporty wodne, które znajdziesz w xtremeinn, jak O´neill wetsuits Tropical Dive 3 mm. Kup teraz O´neill wetsuits Tropical Dive 3 mm i oszczędzaj na produktach Buty-skarpety. Ponadto, z jakością, którą dostarcza marka O´neill wetsuits, będzie to doskonały zakup. Czy wiesz już, że można znaleźć O´neill wetsuits Tropical Dive 3 mm i inne w naszym sklepie sporty ekstremalne? Dzięki xtremeinn, można teraz znaleźć ogromny wybór Sporty wodne pozycji idealnych dla każdej możliwej dziedziny sportu.

Cechy O´neill wetsuits Tropical Dive 3 mm

Wiek
Grubość
Użycie

Recenzje klientów i pytania (2)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Bardzo dobry produkt

-

Dopasowanie jest dobre, zgodne z rozmiarem. Podeszwa nie jest zbyt gruba, ale wygląda na trwałą. Niemal podobny do butów pelagicznych Czwarty element, ale w przystępnej cenie. Nie ma żadnego zamka błyskawicznego, ale uszczelka jest dobra.

Buty

-

Czyste, proste www, dobrze zaopatrzony w szybkiej dostawie - dziękuję. Funky patrząc buty.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij