Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Typhoon

Typhoon Ski Junior

  • Typhoon Ski Junior
  • Typhoon Ski Junior

Typhoon Ski Junior

Opis produktu Typhoon Ski Junior

Zaprojektowany, aby zapewnić doskonałe pokrycie w sytuacjach uderzenia. Bardzo popularny wśród narciarzy i użytkowników sprzętu wodnego dzięki 4 systemowi zamykania klamer.

Typhoon Ski Junior posiada oficjalną gwarancję Typhoon. Jako oficjalny detalista Typhoon, cała nasza oferta produktów sporty ekstremalne jest obięta dwuletnią gwarancją producenta. W xtremeinn, dążymy, aby wybierać wysokiej jakości produkty Ochrona, które sprawią, że twoja aktywność będzie bardziej komfortowa. Mamy różne produkty Kamizelki dla twoich potrzeb, abyś czuł inspirację do osiągnięcia jeszcze więcej w swojej dziedzinie sportu.

Cechy Typhoon Ski Junior

Płeć
Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Podobne produkty

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij