Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Unifiber

Unifiber Footstrap Ultra Light Regular

Unifiber Footstrap Ultra Light Regular

  • Unifiber Footstrap Ultra Light Regular
  • Unifiber Footstrap Ultra Light Regular
  • Unifiber Footstrap Ultra Light Regular

Unifiber Footstrap Ultra Light Regular

Opis produktu Unifiber Footstrap Ultra Light Regular

A muszą dla każdego żeglarza poważny temat wydajności! Regularny kształt jest idealny do freestyle'u, fali i małych desek slalomowych / prędkości. Te ultra lekkie pasy zaoszczędzić do 450 gramów w porównaniu do 4 normalnych pasków gdy jest mokra. Mocne, sztywne i wygodne dzięki 3 warstwy pianki EVA ze wzmocnieniem wewnętrznym, który obsługuje pełną władzę i kontrolę na szynach, zapewniając jednocześnie bezpieczne mocowanie do cięższych zawodników i twardszej użytku. Aby zapobiec łzy, nie używać metalowych wkładek plastikowych anty podkładki tylko skręt footstrap. (Obejrzyj klip do instrukcji montażu.)

Nie czekaj dłużej i kupuj Unifiber Footstrap Ultra Light Regular - najlepsze warunki wysyłki oraz najlepsza cenie. Ponadto, na xtremeinn znajdziesz inne produkty Akcesoria i części w kategorii Sporty wodne, co dopełni twój zakup. Kupuj Unifiber Footstrap Ultra Light Regular i odbieraj tak szybko, jak to możliwe. Wystarczy spawdzić nasze oferty Akcesoria i części i wybrać coś dla siebie.

Cechy Unifiber Footstrap Ultra Light Regular

Rodzaj produktu
Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij