Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Unifiber

Unifiber Footstrap Ultra Light Regular

Unifiber Footstrap Ultra Light Regular

  • Unifiber Footstrap Ultra Light Regular
  • Unifiber Footstrap Ultra Light Regular
  • Unifiber Footstrap Ultra Light Regular

Unifiber Footstrap Ultra Light Regular

Opis produktu Unifiber Footstrap Ultra Light Regular

A muszą dla każdego żeglarza poważny temat wydajności! Regularny kształt jest idealny do freestyle'u, fali i małych desek slalomowych / prędkości. Te ultra lekkie pasy zaoszczędzić do 450 gramów w porównaniu do 4 normalnych pasków gdy jest mokra. Mocne, sztywne i wygodne dzięki 3 warstwy pianki EVA ze wzmocnieniem wewnętrznym, który obsługuje pełną władzę i kontrolę na szynach, zapewniając jednocześnie bezpieczne mocowanie do cięższych zawodników i twardszej użytku. Aby zapobiec łzy, nie używać metalowych wkładek plastikowych anty podkładki tylko skręt footstrap. (Obejrzyj klip do instrukcji montażu.)

W tym momencie, Unifiber Footstrap Ultra Light Regular jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W xtremeinn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Sporty wodne i w kategorii Akcesoria i części. Posiadamy szeroki wybór Akcesoria i części dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Cechy Unifiber Footstrap Ultra Light Regular

Użycie
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij