Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Unifiber

Unifiber Mastbag

Unifiber Mastbag

Unifiber Mastbag

Unifiber Mastbag

  • Unifiber Mastbag
  • Unifiber Mastbag
  • Unifiber Mastbag
  • Unifiber Mastbag
  • Unifiber Mastbag

Unifiber Mastbag

Opis produktu Unifiber Mastbag

Maszty o wysokiej zawartości węgla są cenne przedmioty, które wymagają ochrony. Wysokiej jakości mastbags Unifiber mają doskonałe wykończenie i mnóstwo obicia do transportu, przechowywania i podróżowania z masztów szlachetnych. Posiada biały, rozdarcie, odporne na wilgoć i ciepło tkaniny plandeka na jednej stronie i wody repelent poliestru (WRP) na drugiej.

Jeśli szukasz Unifiber Mastbag, znajdziesz go tu w najlepszej cenie. xtremeinn posiada ten i inne produkty sporty ekstremalne, których szukasz w najlepszej cenie. Nie przegap okazji i wyposaż się w sprzęt dla swoich potrzeb. Z naszym szerokim wyborem Osłony, znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Cechy Unifiber Mastbag

Użycie
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Deluxe

-

Idealnie pasuje. Bardzo dobra ochrona i doskonały do transportu.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij