Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Unifiber

Unifiber SDM Enduro EVO C60

  • Unifiber SDM Enduro EVO C60
  • Unifiber SDM Enduro EVO C60

Unifiber SDM Enduro EVO C60

Opis produktu Unifiber SDM Enduro EVO C60

Za najlepszą równowagę między wydajnością, ceną i trwałość to 60% zawartości węgla maszt wykonana przy użyciu zaawansowanej technologii pre laminatów zbrojonych i jest doskonale połączone z większej Freeride i żagle Freerace.

Kupuj teraz Unifiber SDM Enduro EVO C60 za jedyne 296.99 $. Od Unifiber, Unifiber SDM Enduro EVO C60 jest dostępny w wielu rozmiarach i kolorach, w komplecie ze wszystkim co potrzebne. Na xtremeinn, możemy zaoferować najlepszą cenę ulubionych produktów sporty ekstremalne. Zobacz pełną gamę Żagle w naszym Sporty wodne dziale.

Cechy Unifiber SDM Enduro EVO C60

Rodzaj produktu
Użycie

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij