Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Victory endurance

Victory endurance Energy Boost 42gr 24 Units Orange

  • Victory endurance Energy Boost 42gr 24 Units Orange
  • Victory endurance Energy Boost 42gr 24 Units Orange

Victory Endurance Energy Boost 42gr 24 Units Orange

Opis produktu Victory endurance Energy Boost 42gr 24 Units Orange

Idealne połączenie w postaci żelu, o prostych i złożonych węglowodanów, aminokwasów, witamin i elektrolitów w celu zwiększenia wytrzymałości podczas ćwiczeń. Natychmiast zastępuje elektrolity utracone podczas wysiłku fizycznego, co zmniejsza skurcze mięśni.

Jego niesamowita kompozycja zawiera:

Optimum Carbo Complex: Kombinacja prostych i złożonych węglowodanów, które poprawiają wchłanianie i wykorzystanie energii przez komórki Bodys.

Rozgałęzione aminokwasy (BCAA): Są to niezbędne aminokwasy istotne dla wzrostu i regeneracji mięśni. Walczą również uczucie zmęczenia lub "centralną" zmęczenie spowodowane przez brak równowagi pomiędzy stężeniem BCAA i tryptofanu.

L Arginina: aminokwas, który poprawia usuwanie toksyn, które są wytwarzane podczas okresów intensywnej aktywności fizycznej.

Tauryna: aminokwas, który usprawnia procesy osmoregulacja, które są istotne w sportach wytrzymałościowych.

Elektrolity: W sportach wytrzymałościowych, ponownego ustalenia równowagi elektrolitowej w komórkach jest niezbędna do produkcji dobrą odpowiedź mięśniową. Najważniejsze z nich to:

Potasowe: Ważne w transportu glukozy do komórek mięśniowych.

Magnezowo stanowi część ponad 300 enzymów jest związane z transmisji impulsów nerwowych, kurczenie mięśni i produkcji energii ATP (cząsteczki). sód i

Chlorek: Są niezbędne w prawidłowej regulacji równowagi organizmu do nawodnienia.

Witaminy B6 i B1 ważne w metabolizmu białek i węglowodanów, odpowiednio.


Interesuje Cię Victory endurance Energy Boost 42gr 24 Units Orange? Nie czekaj dłużej, kupuj ten produkt w najlepszej cenie i zawsze z bezpieczeństwem, które oferujemy w xtremeinn. Tutaj można znaleźć wszystkie informacje na temat Victory endurance Energy Boost 42gr 24 Units Orange. Victory endurance jest jedną z najlepszych marek sporty ekstremalne, projektującą produkty dla Zdrowie i odżywianie, dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Cechy Victory endurance Energy Boost 42gr 24 Units Orange

Rodzaj produktu
Suplementy dla sportowców
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Bez kofeiny, światło na żołądek

-

Bardzo ładny żel, od wielu lat używałem Energy Up do biegania przez tę samą firmę. Ten ma dodatkowe składniki, które mogą ci pomóc w dniach wyścigów. Co więcej, nie ma kofeiny, jak inne produkty, które zwiększają mój HR

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij