Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Victory endurance

Victory endurance Energy Boost Caffeine 42gr 24 Units Cola

  • Victory endurance Energy Boost Caffeine 42gr 24 Units Cola
  • Victory endurance Energy Boost Caffeine 42gr 24 Units Cola

Victory Endurance Energy Boost Caffeine 42gr 24 Units Cola

Opis produktu Victory endurance Energy Boost Caffeine 42gr 24 Units Cola

Połączenie w postaci żelu złożonych węglowodanów i prostych węglowodanów, kofeiny, aminokwasów, elektrolitów i witamin w celu opóźnienia zmęczenia i poprawy wydajności podczas ćwiczeń. Kofeina i guarana, która zmniejsza uczucie zmęczenia i optymalizuje metabolizm.

Zapakowane w ergonomiczne opakowanie zaprojektowane z myślą o doskonałym transporcie i użytkowaniu sportowca.

Jego badana kompozycja zawiera:

Kompleks Carbo Optimum: mieszanka węglowodanów Glikemiczne trzy wskaźniki (wysoki, średni i niski) w odpowiednich proporcjach (1: 2: 1), aby zapobiec skokom glukozy. Szybka i trwała energia.

Kofeina i guarana: Składnik o udowodnionym działaniu ergogenicznym, tj. Poprawiający wydajność. W krótkim okresie, ponieważ stymuluje CNS (centralny układ nerwowy), zwiększając naszą koncentrację itp., Ale w rzeczywistości pomaga nam w dłuższej perspektywie, ponieważ: 1) aktywuje metabolizm tłuszczów, tj. Co ułatwia jego wykorzystanie do celów energetycznych, co poprawia wydajność, ponieważ oszczędza glikogen; 2) poprawia skurcz mięśni.

L Arginina: aminokwasowy prekursor tlenku azotu, ważny środek rozszerzający naczynia krwionośne, który pozwala nam poprawić transport tlenu i składników odżywczych do komórek. Ponadto ten aminokwas jest bardzo ważny w procesie usuwania toksyn wytwarzanych podczas uprawiania sportu.

L Tauryna: aminokwas, który poprawia procesy osmoregulacji, niezbędny w sportach wytrzymałościowych. Poprawia przyswajanie innych składników odżywczych.

Elektrolity: w sporcie wytrzymałościowym przywrócenie równowagi elektrolitowej w komórce jest niezbędne do uzyskania dobrej odpowiedzi mięśniowej. Najważniejsze to: Potas. Zasadnicze znaczenie w transporcie glukozy do komórki mięśniowej Magnez: Jest częścią ponad 300 enzymów, jest związany z przekazywaniem impulsów nerwowych, skurczem / rozluźnieniem mięśni i wytwarzaniem ATP (cząsteczki energii).

Sód i chlorek: Są one niezbędne do prawidłowej regulacji bilansu wodnego.

Witaminy B6 i B1: Ważne w metabolizmie białek i odpowiednio węglowodanach.


Energia i wydajność:

Zaawansowana formuła z kofeiną, która zapewnia energię podczas ćwiczeń
opóźnia zmęczenie i poprawia wydajność
Pakiet ergonomiczny


Z Victory endurance Energy Boost Caffeine 42gr 24 Units Cola można cieszyć się ze spędzania wolnego czasu bez komplikacji. Jeśli lubisz markę Victory endurance i ich produkty do sporty ekstremalne, odwiedź naszą kategorię Zdrowie i odżywianie, znajdź to, czego szukasz i złóż zamówienie jak najszybciej i odbierz je w ciągu kilku dni. Naszym celem na xtremeinn jest zapewnienie wysokiej jakości produktów dostępnych dla wszystkich, wraz ze sprawną obsługą dostawy na całym świecie.

Cechy Victory endurance Energy Boost Caffeine 42gr 24 Units Cola

Rodzaj produktu
Suplementy dla sportowców
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Ocena produktu

-

Świetny produkt, używam go od roku i jestem bardzo dobrze.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij