Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Victory endurance

Victory endurance Energy Boost Caffeine 42gr 24 Units

  • Victory endurance Energy Boost Caffeine 42gr 24 Units
  • Victory endurance Energy Boost Caffeine 42gr 24 Units

Victory Endurance Energy Boost Caffeine 42gr 24 Units

Opis produktu Victory endurance Energy Boost Caffeine 42gr 24 Units

Połączenie w postaci żelu złożonych węglowodanów prostych i węglowodanów, kofeina, aminokwasów, witamin i elektrolitów w celu opóźnienia zmęczenie i poprawy wydajności podczas ćwiczeń. Kofeina i guarana co zmniejsza uczucie zmęczenia i optymalizuje metabolizm.

Przedstawione w pakiecie ergonomiczne zaprojektowany dla doskonałego transportu i użytkowania sportowca.

Jego studiował kompozycję zawiera:

Optimum Carbo Complex: mieszanka węglowodanów glikemicznym trzy indeksy (wysoki, średni i niski) w odpowiednich proporcjach (1: 2: 1), aby zapobiec kolce glukozy. Szybkie i trwałe energii.

Kofeina i guarana: Składnik o sprawdzonej ergogenicznym działania, czyli, co poprawia wydajność. W perspektywie krótkoterminowej, ponieważ stymuluje układ nerwowy (OUN) Centralny zwiększa naszą koncentrację, itp, ale faktycznie pomaga nam w dłuższej perspektywie, ponieważ: 1) aktywuje metabolizm tłuszczów, czyli, co ułatwia jego wykorzystanie do celów energetycznych, które poprawia wydajność, ponieważ oszczędza glikogen; 2) poprawia skurczu mięśni.

L Arginina: Aminokwas prekursorem tlenku azotu, ważnym czynnikiem rozszerzającym naczynia, które pozwala nam na poprawę transportu tlenu i składników odżywczych do komórek. Ponadto, aminokwas ten jest bardzo ważne w procesie usuwania toksyn, które są generowane podczas uprawiania sportu.

L Tauryna: aminokwas, który usprawnia procesy osmoregulacja, istotne w sportach wytrzymałościowych. Poprawia przyswajanie innych składników odżywczych.

Elektrolity: w sportach wytrzymałościowych przywrócenia równowagi elektrolitowej komórki jest niezbędna do produkcji dobrą odpowiedź mięśniową. Do najważniejszych należą: potas. Podstawowych w transporcie glukozy do komórek mięśni Magnez: Jest to część ponad 300 enzymów, jest związany przekazywaniu impulsów nerwowych, skurczu / relaksacji i produkcji ATP (cząsteczki energii) mięśni.

Sodu i chlorku: Są to niezbędne dla prawidłowej regulacji bilansu wodnego.

Witamina B6 i B1: Ważne w metabolizmie białek i węglowodanów, odpowiednio.

Energia i wydajność:

Zaawansowana formuła z kofeiną, która dostarcza energię podczas ćwiczeń

opóźnia zmęczenie i poprawia wydajność

Pakiet ergonomiczny


Nie czekaj dłużej i kupuj Victory endurance Energy Boost Caffeine 42gr 24 Units - najlepsze warunki wysyłki oraz najlepsza cenie. Ponadto, na xtremeinn znajdziesz inne produkty Suplementy sportowe w kategorii Zdrowie i odżywianie, co dopełni twój zakup. Kupuj Victory endurance Energy Boost Caffeine 42gr 24 Units i odbieraj tak szybko, jak to możliwe. Wystarczy spawdzić nasze oferty Suplementy sportowe i wybrać coś dla siebie.

Cechy Victory endurance Energy Boost Caffeine 42gr 24 Units

Rodzaj produktu
Suplementy dla sportowców

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Świetny stosunek jakości do ceny

-

Smak przyjemny i łatwy do otwarcia w trakcie realizacji.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij