Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Victory endurance

Victory endurance Energy Up 40gr 24 Units Cola

  • Victory endurance Energy Up 40gr 24 Units Cola
  • Victory endurance Energy Up 40gr 24 Units Cola

Victory Endurance Energy Up 40gr 24 Units Cola

Opis produktu Victory endurance Energy Up 40gr 24 Units Cola

Acombination prostych i złożonych węglowodanów, kofeina, aminokwasów, witamin i elektrolitów w postaci żelu, które opóźniają zmęczenie i improveperformance podczas treningów. Uzupełnione kofeiny i guarany, whichreduce uczucie zmęczenia i optymalizacji metabolizmu. Presentedin pakiet ergonomiczny, łatwy w użyciu i transporcie.

Ten uniqueblend obejmuje:

Optimum Carbo Complex: a ofcarbohydrates mieszają się z trzech różnych indeksie glikemicznym (wysoki, średni i niski) inthe optymalnej proporcji (1: 2: 1), aby uniknąć szczytów glukozy. Krótki i długi lastingenergy.

Kofeina i guarana: thisingredient ma sprawdzoną ergogeniczny działania, czyli poprawia wydajność. W theshort perspektywie pobudza ośrodkowy układ nerwowy zwiększenie skupienia, itp .; ma też długotrwałe skutki, ponieważ: 1) aktywuje offats metabolizmu ułatwiając jego stosowanie jako energii i poprawia wydajność poprzez savingglycogen; 2) poprawia skurcz mięśni.

L Arginina: Aminokwas precursorof kwasu azotowego z efektu rozszerzającego naczynia krwionośne, poprawia dostarczanie andnutrient tlenu do komórek. Ponadto aminokwas ten ma kluczowe znaczenie w oftoxins eliminacji wytwarzanych podczas ćwiczeń.

L Taurina: Aminokwas, whichimproves osmoregulacja, istotne w sportach wytrzymałościowych. Poprawia theassimilation innych substancji odżywczych.

Elektrolity: W celu getoptimal mięśni odpowiedź odzyskaniu równowagi elektrolitowej jest niezbędna sport inendurance. Najważniejszymi elektrolitów należą:

Wapń odgrywa to istotną rolę w contractoin mięśni i relaks, przewodnictwa nerwowego i wydzielanie hormonów, między innymi ról.

Potasowe: Ważne w transportu glukozy do komórek mięśniowych. Magnezowo stanowi część ponad 300 enzymów jest związane z transmisji impulsów nerwowych, kurczenie mięśni i produkcji energii ATP (cząsteczki).

Chlorek sodu i: Są to istotne w odpowiedniej regulacji równowagi ciałami hydratacji.

Dzięki swemu składowi Iso Energia jest idealnym produktem w szkoleniu resisitance, gdyż zwiększa uwodnienie Bodys, zmniejsza skurcze mięśni i poprawia opróżnianie żołądka wody, co z kolei zapobiega problemom spowodowanym podczas spożywania płynów podczas ćwiczeń. Zapewnia również szybkie, przedłużone energii jak również immediatey wymiana elektrolity utracone podczas wysiłku fizycznego.


Nie czekaj dłużej i kup Victory endurance Energy Up 40gr 24 Units Cola. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o Victory endurance Energy Up 40gr 24 Units Cola, możesz skontaktować się z xtremeinn, poprzez nasz formularz kontaktowy. xtremeinn oferuje ekskluzywne produkty Zdrowie i odżywianie dla sporty ekstremalne i innych aktywności. Nasze Zdrowie i odżywianie sprawią, że będziesz cieszyć się z uprawiania ulubionego sportu i codziennych aktywności oraz jakości sprzętu Suplementy sportowe.

Cechy Victory endurance Energy Up 40gr 24 Units Cola

Rodzaj produktu
Suplementy dla sportowców
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Spełnia swoją funkcję

-

Spełnia swoją funkcję, choć smak jest regularny.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij