Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Victory endurance

Victory endurance Energy Up 40gr 24 Units Lemon

Victory endurance Energy Up 40gr 24 Units Lemon

Victory endurance Energy Up 40gr 24 Units Lemon

  • Victory endurance Energy Up 40gr 24 Units Lemon
  • Victory endurance Energy Up 40gr 24 Units Lemon
  • Victory endurance Energy Up 40gr 24 Units Lemon
  • Victory endurance Energy Up 40gr 24 Units Lemon

Victory Endurance Energy Up 40gr 24 Units Lemon

Opis produktu Victory endurance Energy Up 40gr 24 Units Lemon

Energia w górę! Żel jest skoncentrowany żel węglowodanowy, który zapewnia dodatkową moc podczas maksymalnej wydajności, jest on dostępny w dwóch smakach: cytryny i pomarańczy. Żel o szybkiego wchłaniania ze względu na jej połączenie z dekstrozy, fruktozy i sacharozy. Żel jest łatwo przyswajalne ze względu na swoją konsystencję w postaci płynnego żelu, zwłaszcza podczas wykonywania i jest idealny do podjęcia, gdy jest potrzebne dodatkowe zasilanie w energię.

Kompozycja:

Węglowodany proste MIX: dekstrozę, fruktozę i sacarose w proporcji 2: 1: 1. Składniki te są szybko wchłaniane do zapewnienia natychmiastowej energii, gdy najbardziej potrzebne, dzięki czemu energia Up idealny dodatkowego źródła energii.

Extra Dostawa Sód: 100 mg na 40g. Sód jest elektrolit, który umożliwia odzyskiwanie. Od sodu utracone wraz z potem podczas wysiłku, produkt ten zapewnia dodatkową ilość sodu w celu zachęcania do spożywania wody, co zwiększa ogólną wydajność i nawodnienie poprawia. Zużycie wody jest zalecane z Energy Up! Żel.

Ponadto, energia w górę! Żel jest prezentowany w specjalnym zaprojektowanym opakowaniu, aby ułatwić transport i stosować w sporcie.


Korzystaj z naszych ofert dla Victory endurance Energy Up 40gr 24 Units Lemon. W twoim sklepie online sporty ekstremalne, w xtremeinn mamy najlepsze produkty, dzięki czemu możesz w pełni korzystać z ulubionego sportu i uprawiać go z najlepszym sprzętem sporty ekstremalne. Możesz także sprawdzić inne kategorie sporty ekstremalne i znaleźć produkty marki Victory endurance w najlepszej cenie.

Cechy Victory endurance Energy Up 40gr 24 Units Lemon

Rodzaj produktu
Suplementy dla sportowców

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij